Ta witryna internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarkiAkceptuję
Pasek_ue

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wlkp.

ul. Poznańska 15, 62-065 Grodzisk Wlkp.
tel: 61 44 46 349
fax: 61 44 46 335

email: pogr@praca.gov.pl

2017-11-13

Europejskie Dni Pracodawcy 2017

W dniach od 13 do 24 listopada 2017 r. obchodzone będą  „Europejskie Dni Pracodawcy”.

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim ponownie włącza się w to wydarzenie.

 

W powyższym terminie będzie możliwość konsultacji przedsiębiorców z pracownikami tut. Urzędu, które pozwolą na uzyskanie pozyskanie informacji z zakresu zasad i procedur ubiegania się o formy wsparcia – pok. nr 2.

Pracodawcom zainteresowanym zatrudnieniem cudzoziemców zostaną przekazane informacje o usługach sieci EURES, o bezpłatnej możliwości korzystania ze strony internetowej oraz o zasadach rekrutacji pracowników – pok. nr 1.

 

Ponadto w dniu 22 listopada w godz. od 1100 do 1300 na salce Powiatowego Urzędu Pracy w Grodzisku Wielkopolskim odbędą się konsultacje z pracownikami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Inspektoratu w Grodzisku Wielkopolskim skierowane dla pracodawców chcących dowiedzieć się między innymi o obowiązujących przepisach i zasadach dotyczących ubezpieczeń społecznych oraz rozliczania składek pobieranych przez ZUS.

 

Poza tym przewidziano wizyty u pracodawców, podczas których pośrednicy pracy będą promować usługi i instrumenty mające na celu aktywizację lokalnego rynku pracy. Planuje się pozyskać informacje o obecnych i przyszłych potrzebach pracodawców w zakresie:

- potrzeb kadrowych pracodawcy,

- oczekiwań pracodawcy względem Powiatowego Urzędu Pracy.

Giełdy pracy, które umożliwiają kontakt w jednym miejscu z grupą kandydatów do pracy na zgłoszone stanowisko pracy i w tym samym zawodzie.

Liczba wyświetleń: 924

Artykuł dodany przez: Maciejewska Ilona

Artykuł zredagowany przez: Maciejewska Ilona

Projektowanie stron MescalDesign Projekt i realizacja MescalDesign. Strony www dla urzędów, samorządów.
Książka adresowa Klawisze dostępu Zadaj pytanie